Bjesovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bjesovi

ZVANICNI FORUM BJESOVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Divine Intervention

Go down 
AuthorMessage
hathor19




Posts : 1
Join date : 2009-12-21

Divine Intervention Empty
PostSubject: Divine Intervention   Divine Intervention I_icon_minitimeMon Dec 21, 2009 6:40 am

Ne znam gde sam video post grunge profil, ali veoma sam dotaknut tim izrazom, post sub pop je ok ali to je vec istorija ozbiljna i oshtra, iz vremena vukova i ala, ljudozdera i veselih budala. Moje ime je Djordje Eric i doziveo sam sa GM scenom neshto sto je visoko kao Warhol, duboko kao Kastaneda, i cisto kao Karmapa. Max I Mare su me naucili da razmisljam i ne razmisljam, Fica da budem miran i spreman, Vlada da umem to o cemu govorim, UGO da izdrzim, Mikak da ne serem mnogo, a zene iz GM da uzimam sto vidim bez cekanja...atd etc ... BJESOVI su fenomen u kome sam ja izrastao iz deteta u bestiju, besiju besa jada i ljubavi nebeske, shvatanja i oprastanja svega sto je za i protiv, Marinko Max i Ugo su dominantna subverze svega sto sam za poslednjih 16 godina doziveo i uspeo. Mislim da dolazi vreme kad ce da se napravi projekat Diamonds of Serbia, a moja najomiljenija stanica zivotna BJESOVI, ce naci mesto u samom vrhu tog prstena slave ljudske i Bozije. 1991 1992 je moj krasni san u zimskim nocima severa Evrope,
Back to top Go down
 
Divine Intervention
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bjesovi :: Informacije i obavestenja :: Predlozi i primedbe-
Jump to: