Bjesovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bjesovi

ZVANICNI FORUM BJESOVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti

Go down 
+4
jurodiv
VoivodBG
armatura
dokonjak
8 posters
AuthorMessage
dokonjak

dokonjak


Posts : 13
Join date : 2009-06-02
Age : 44
Location : Bačka Palanka

koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti Empty
PostSubject: koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti   koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti I_icon_minitimeSat Jun 06, 2009 9:21 pm

"Zli dusi", "Dođi" (baš mi je drag taj prvi album )
Ah da, "Dudo" sam slušao preko telefona, pošto nisam bio u mogućnosti da odem prošle godine na Exit. Voleo bih to da čujem uživo.
Back to top Go down
armatura

armatura


Posts : 8
Join date : 2009-06-02

koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti Empty
PostSubject: Re: koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti   koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti I_icon_minitimeSun Jun 07, 2009 12:25 pm

zli dusi bi bili sjajni, a dudu bi, mislim, preskocio. bio, cuo, ne vjerovao al' dobro, zanimljiva zajebancija je bila
Back to top Go down
armatura

armatura


Posts : 8
Join date : 2009-06-02

koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti Empty
PostSubject: Re: koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti   koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti I_icon_minitimeSun Jun 07, 2009 12:26 pm

volio bih cuti kad mi stane dah
Back to top Go down
VoivodBG




Posts : 6
Join date : 2009-06-06
Age : 36
Location : Beograd

koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti Empty
PostSubject: Re: koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti   koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti I_icon_minitimeSun Jun 07, 2009 6:42 pm

Sa prvog albuma Mislim na nju i Zelja.
I nekoliko pesama koje su radili sa zenskom pevacicom, cini mi se da se zvala Sandra, pesme su Zima Je i Jutro.
Mozda jos obradu od Nene - 99 sarenih balona.
Back to top Go down
http://www.myspace.com/hatefull_chris
jurodiv

jurodiv


Posts : 24
Join date : 2009-06-07
Age : 40
Location : kaludjerica

koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti Empty
PostSubject: Re: koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti   koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti I_icon_minitimeSun Jun 07, 2009 8:58 pm

PROBUDI ME TO BI BILO JAKO DOBRO CUTI NAZIVO, NIKAD JE NISU SVIRALI, A TO MI JE NAJACA STVAR OD BJESOVA....
Back to top Go down
armatura

armatura


Posts : 8
Join date : 2009-06-02

koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti Empty
PostSubject: Re: koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti   koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti I_icon_minitimeMon Jun 08, 2009 9:46 am

jurodiv wrote:
PROBUDI ME TO BI BILO JAKO DOBRO CUTI NAZIVO, NIKAD JE NISU SVIRALI, A TO MI JE NAJACA STVAR OD BJESOVA....

bravo!
Back to top Go down
novi_vid




Posts : 1
Join date : 2009-06-09

koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti Empty
PostSubject: Re: koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti   koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 3:37 pm

'Verujem'

i da 'Probudi me' takodje jako pozeljna kao i 'Moj izbor'
Back to top Go down
jurodiv

jurodiv


Posts : 24
Join date : 2009-06-07
Age : 40
Location : kaludjerica

koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti Empty
PostSubject: Re: koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti   koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti I_icon_minitimeTue Jun 09, 2009 9:20 pm

MOJE TELO JE PRAZNA LJUSTURA
MOJE OCI SU MRTVA JEZERA
PROBUDI ME
Back to top Go down
dokonjak

dokonjak


Posts : 13
Join date : 2009-06-02
Age : 44
Location : Bačka Palanka

koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti Empty
PostSubject: Re: koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti   koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti I_icon_minitimeWed Jun 10, 2009 2:32 am

mogu da zamislim improvizovani prelaz iz "Izdaje" u "Vreme je" i opet nazad
Back to top Go down
nesha




Posts : 13
Join date : 2009-06-11

koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti Empty
PostSubject: Re: koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti   koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti I_icon_minitimeThu Jun 11, 2009 2:41 pm

Pa ono, prvi put dolazim 20tog pa bih voleo da cujem "Gavran" mada mislim da ce to i ovako biti
Back to top Go down
Vinke




Posts : 2
Join date : 2009-10-26

koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti Empty
PostSubject: Re: koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti   koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti I_icon_minitimeMon Oct 26, 2009 2:21 am

Avioni pevaju... Definitivno!
Dal' bas nemam srece da je cujem!? Al' nikad live. Pa, nadam se...
Back to top Go down
mozak007




Posts : 1
Join date : 2011-05-02
Age : 105
Location : Srbija

koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti Empty
PostSubject: Re: koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti   koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti I_icon_minitimeMon May 02, 2011 10:39 pm

nadam se da cu cuti avioni pevaju i probudi me. i to 7. maja kad dodjete u Sabac
Back to top Go down
Sponsored content





koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti Empty
PostSubject: Re: koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti   koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti I_icon_minitime

Back to top Go down
 
koju biste numeru voleli čuti na koncertu a ne verujete da će se to desiti
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bjesovi :: Bjesovi :: Koncerti-
Jump to: